Přihlásit se  \/ 
x
x
Registrovat  \/ 
x

TOP
1
Praha, Praha 2 Apolinářská 18

Porodnice "U Apolináře" je vyhlášeným pracovištěm. Byla založena v roce 1875 a od samého počátku je nedílnou součástí Univerzity Karlovy. Porodnice "U Apolináře" patří mezi...

3
Praha, Praha 8 Budínova 67/2

Gynekologicko-porodnická klinika Nemocnice na Bulovce poskytuje služby zejména severní části Prahy a jí přilehlým obcím. Na porodním sále jsou 4 porodní boxy. Oddělení šestinedělí disponuje...

5
Praha, Praha 4 Podolské nábřeží 157/4

Jedno z největších gynekologicko-porodnických a novorozeneckých pracovišť v České republice, ročně zde proběhne cca 4800 porodů.

...

Upozornění

Portál ZenskeProblemy.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu ZenskeProblemy.cz.
Tým portálu ZenskeProblemy.cz

new gynweb

ZenskeProblemy.cz

ZenskeProblemy.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.