Přihlásit se  \/ 
x
x
Registrovat  \/ 
x

Gynekologicko-porodnická klinika Nemocnice na Bulovce

Praha · Praha 8 Budínova 67/2

Důležité informace

2135 (r. 2015)
Ne
Ano
774 976 062
od 14. týdne
info@bulovka.cz

Informace

Gynekologicko-porodnická klinika Nemocnice na Bulovce poskytuje služby zejména severní části Prahy a jí přilehlým obcím. Na porodním sále jsou 4 porodní boxy. Oddělení šestinedělí disponuje 24 lůžky (4 jednolůžkové pokoje, 4 dvojlůžkové a 4 třílůžkové pokoje). 

Galerie


Vybavení

Products

Ceník

Ceník najdete na stránkách kliniky zde.

Lokalita: Praha, Praha 8

Upozornění

Portál ZenskeProblemy.cz obsahuje autorské články specialistů, rozhovory s nimi a také články vzniklé kompilací z veřejně dostupných zdrojů. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu ZenskeProblemy.cz.
Tým portálu ZenskeProblemy.cz

new gynweb

ZenskeProblemy.cz

ZenskeProblemy.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.